+420 608 120 231

bonaca@bonacatravel.cz

Po - Pá: 8.30 - 16.30 hod.

Reference

Napsali nám

 

 

 

" Ubytování ve výborném stavu, nádherné místo, zahrada, moře.. vše odpovídalo fotografiím, skutečnost je však někdy možná i předčila : ) Majitelé také výborní, komunikace bezproblémová. Ocenili jsme podrobný popis cesty k místu, tipy na výlet i parkování v Zadaru (i když to jsme nevyužili).

Vážíme si Vaší solidnosti a detailnosti. Doporučujeme Vaši cestovku dále!

Manželé Mikšovičovi "

Petr Mikšovič, Brno

 


 

" Dobře jste mi poradila destinaci, kterou bych si jinak sám nevybral. Překvapilo to i mou manželku, která si teď o mě myslí, že jsem odborníkem na Chorvatsko :-). Tak díky moc a příště zase! "

 

Petr Broumovský, Liberec


 

" Ubytování super! Majitelka domu se k nám chovala jako k příbuzným (a dokonce nás pohostila chorvatskou večeří). Při zpáteční cestě domů jsme měli poruchu na autě. Majitelka vaší cestovky, paní Charvátová, za nás ochotně v chorvatštině vykomunikovala opravu v servise a my se mohli v pohodě vrátit domů. Díky za nadstandardní služby, ochotu a příjemnou dovolenou. "

 

Alena Jiroušková, Jihlava


 

"Sehnat apartmán s bazénem, který by byl blízko pláže, není lehké, o čemž jsem se přesvědčila při dlouhém surfování po netu. Moje děti se v něm rádi cachtají, i když jsou u moře :-) Díky Bonace se to podařilo a jelikož můj nejmladší synek Honzík ještě neumí mluvit, ráda to udělám za něj. Děkuji moc, paní Charvátová!! Kamila "

 

Kamila Otrubová, Olomouc


 

" Vážení,

nejsem zvyklý moc chválit. A pokud někdo za něco tu pochvalu ode mě dostane, tak už to musí stát za to. A paní Charvátová z vaší Bonacy si ji určitě zaslouží za svůj přístup k zákazníkovi. Je vidět, že je to její srdcovka a snažila se mi vyhovět a měla se mnou svatou trpělivost, za což jí zpětně touto cestou děkuji. Nakonec to byla velmi příjemná dovolená jak pro mne, tak i moje přátele.

Jirka Bareš "

 

Jiří Bareš, Kolín


 

" Poslední roky jsme si užívali dovolené u moře a využívali jsme hlavně letecké last minute. Letos jsme se rozhodli, že bychom se rádi po delší době podívali do Chorvatska. Je pravda, že po pár dnech sezení u počítače jsem toho najednou měla dost. Jsme tři a všude ubytování pro 2 nebo 4 osoby. Navíc všechny ty on-line systémy. V nabídce byla nějaká cena, pak když jsem zadala potřebné údaje cena byla úplně jiná. Řekla jsem si, že v tomhle už dál nebudu pokračovat. Rozhodla jsem se, že bude jednodušší zeptat se známých co jezdí do Chorvatska pravidelně a dát na jejich doporučení. Kamarádka mi doporučila Bonacu.

Zavolala jsem tam, zodpověděla základní dotazy ohledně toho jakou máme představu o naší dovolené a pak už všechno probíhalo velice rychle. Z nabídnutých možností jsme si vybrali krásný apartmán poblíž Zadaru. Zaplatili zálohu a těšili se na dovolenou. Vlastně jsme po příjezdu nebyli ničím překvapení, apartmán přesně odpovídal tomu co bylo na fotkách. Vzdálenost k moři také odpovídala.

Paní Charvátová nám před odjezdem nabídla možnost navštívit výrobnu sýrů na ostrově Pag. Během pobytu jsme se rozhodli, že bychom přece jen chtěli sýrárnu navštívit. Poslali jsme SMS do Bonacy a paní Charvátová nám dohodla den a čas prohlídky. Byl to úžasný zážitek, vidět výrobnu a užít si ochutnávku sýrů a vína.

Ještě jednou moc děkujeme za skvělý servis. Pokud se příští rok rozhodneme opět cestovat do Chorvatska, naše volba je jasná- jedině s agenturou Bonaca travel.

Pavla Krátká s rodinou "

 

Pavla Krátká, Prostějov


 

 " V tomto konkurenčním mumraji patříte díky svýmu přístupu k zákazníkovi mezi ty nejlepší. Dík moc, ať se daří.

Staněk "

Pavel Staněk, České Budějovice


 

" Páčilo sa nám na Pagu! Vďaka za tip a rezerváciu prehliadky tunajšie syrárne. Môj manžel syry zbožňuje. Nebola to síce parenica :-), ale chorvátske syry mu veľa chutili. Prehliadka syrárne bola tiež zaujímavá. Ešte raz ďakujeme. "

 

Mária Beňačková, Žilina

 

 

 

 

Chcete zaslat nabídku? Potřebujete poradit?Napište nám.

Toužíte po dovolené, na kterou nikdy nezapomenete?

Ať už hledáte cokoli, rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s využitím Vaší e-mailové adresy pro marketingové účely.